Author: d***r
Date:
Review: Needed some nice plum/purple colors along with soft pink/reds. This palette was perfect. doesn't irritate skin like some cheap makeup does
顏色: KYOTO IN BLOOM
尺寸: 均碼
Price: NT$322
Original Price: NT$382
以我們最喜歡的東方城市之一香格里拉為靈感,用寧靜的藍色 + 綠色展現冷靜和迷人丰采. 超級顯色且服貼,可持續整天不脫妝,還可像做夢一樣的混合顏色. 選擇單色使用或異國情調的混合,你可以自由選擇!
| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | ZEN OUT, SHANGRI-LA |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 18.75 cm |
| 淨重 | 10.2 g |
| 寬度 | 7.4 cm |
| SKU | sb2106217862874453 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 3161823 people said the quality is very good!
Author: d***r
Date:
Review: Needed some nice plum/purple colors along with soft pink/reds. This palette was perfect. doesn't irritate skin like some cheap makeup does
顏色: KYOTO IN BLOOM
尺寸: 均碼
Author: j***2
Date:
Review: 眼影開起來顏色很美,包裝也很小心,運送速度快,太棒了
顏色: KYOTO IN BLOOM
尺寸: 均碼
Author: j***2
Date:
Review: 眼影看起來很美,包裝也很仔細,收到的時候很喜歡
顏色: ZEN OUT, SHANGRI-LA
尺寸: 均碼
Author: t***w
Date:
Review: 非常好用,參加活動很好用方便,推薦可購入
顏色: ZEN OUT, SHANGRI-LA
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.